MF 7S 155

Massey Ferguson 7S.155 EF: Przełom w Technologii Ciągników Rolniczych

Nowoczesne rolnictwo wymaga nowoczesnych rozwiązań - a ciągnik Massey Ferguson 7S.155 EF jest odpowiedzią na te potrzeby. Dzięki najnowszej technologii i niezrównanej wydajności, ten model jest gotowy wprowadzić polskie gospodarstwa w nową erę możliwości. Massey Ferguson, z długą historią innowacji, zaprezentował ciągnik, który stanowi kwintesencję zaawansowania technologicznego i niezawodności, niezbędnych w dzisiejszym rolnictwie.

Model MF 7S.155 EF jest przełomem nie tylko dzięki swojej mocy - silnik AGCO Power 6,6 l z sześcioma cylindrami oferuje 155 KM, które mogą wzrosnąć do 175 KM dzięki technologii EPM (Engine Power Management). Ten rolniczy gigant wyróżnia się również niezwykle zaawansowaną turbosprężarką o stałej geometrii oraz systemem, który obywa się bez recyrkulacji spalin (EGR), co przekłada się na większą czystość pracy silnika i lepszą efektywność paliwową.

Wyjątkowa jest również konstrukcja ciągnika - z rozstawem osi 2.88 m i masą ponad 7300 kg, MF 7S.155 EF gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo nawet przy najcięższych pracach. Amortyzowana oś przednia z największym na rynku skokiem 143 mm zapewnia komfort nawet w trudnych warunkach terenowych.

Aspekty techniczne, takie jak udźwig tylnego TUZ wynoszący 7100 kg, przedni TUZ o udźwigu 3200 kg, rozbudowany podłokietnik z obsługą funkcji ciągnika, czy układ hydrauliczny LS od 110 l/min z dwoma parami wyjść elektrohydraulicznych i dwoma parami wyjść mechanicznych, świadczą o niezwykłej funkcjonalności i adaptacyjności ciągnika do różnorodnych zadań i akcesoriów.

Cena modelu MF 7S.155 EF, rozpoczynająca się od 469 254 PLN, w połączeniu z ofertą finansowania od AGCO Finance Sp. z o.o. - oferującą 0% oprocentowanie i atrakcyjne miesięczne raty - sprawia, że jest to inwestycja dostępna i korzystna dla polskich rolników. Dodatkowo, gwarancja rozszerzona MF Care na 3 lata/1200mth dodaje pewności i bezpieczeństwa w eksploatacji.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie poltechmaszyny.pl, aby dowiedzieć się więcej o ciągniku Massey Ferguson 7S.155 EF. Nasz specjalista skontaktuje się z Państwem, by omówić indywidualne potrzeby i przedstawić szczegółowe informacje o modelu, finansowaniu oraz wsparciu posprzedażowym. Nie przegapcie okazji do wkroczenia w nową erę możliwości z MF 7S.155 EF.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj e-maile z powiadomieniami od poltechmaszyny.pl