MF 7S 180

Massey Ferguson 7S.180 EF: Moc i Precyzja dla Wymagających

W nowej erze rolnictwa, gdzie efektywność i trwałość maszyn są kluczowe, ciągnik Massey Ferguson 7S.180 EF wyznacza nowe standardy. Ten zaawansowany model jest zaprojektowany z myślą o rolnikach poszukujących nie tylko mocy, ale i precyzji w swojej pracy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym, MF 7S.180 EF jest gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom na polu.

Ciągnik Massey Ferguson 7S.180 EF, oferowany już od 489 796 PLN, to kombinacja siły i zaawansowanej technologii. Jego silnik AGCO Power o pojemności 6,6 litra i 6 cylindrach generuje 180 KM mocy, która może wzrosnąć do 210 KM dzięki systemowi EPM (Engine Power Management). To zapewnia nie tylko doskonałe osiągi, ale także optymalne wykorzystanie paliwa. Dodatkowo, brak recyrkulacji spalin (EGR) i turbina o stałej geometrii gwarantują niższą emisję i większą wydajność.

Zaprojektowany z myślą o komforcie i wydajności pracy, MF 7S.180 EF wyposażony jest w system Dyna-6 24/24 50 km/h ECO, który umożliwia płynną zmianę biegów oraz oszczędność paliwa przy wyższych prędkościach. Rozstaw osi wynoszący 2.88 m i masa ciągnika przekraczająca 7300 kg zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Jedną z najbardziej imponujących cech tego modelu jest jego układ hydrauliczny LS o wydajności od 110 l/min oraz system TUZ (Tylny Układ Zaczepowy) z udźwigiem do 8100 kg, co pozwala na efektywne wykorzystanie szerokiej gamy narzędzi i maszyn rolniczych. Amortyzowana kabina oraz rozbudowany podłokietnik z obsługą funkcji ciągnika zapewniają użytkownikowi maksymalny komfort nawet podczas długotrwałej pracy.

Model ten oferuje również przedni TUZ o udźwigu 3200 kg, co rozszerza jego wszechstronność i efektywność w wielu różnych zastosowaniach rolniczych. Ponadto, gwarancja rozszerzona MF Care na 3 lata/1200mth zapewnia spokój ducha i ochronę inwestycji.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, by wypełnili formularz kontaktowy na stronie poltechmaszyny.pl. Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedstawić szczegółowe informacje dotyczące ciągnika Massey Ferguson 7S.180 EF, a także dostępnych opcji finansowania. To inwestycja, która zdefiniuje przyszłość rolnictwa, oferując niezrównaną moc, precyzję i wydajność.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj e-maile z powiadomieniami od poltechmaszyny.pl