Przygotuj się do zbiorów z Massey Ferguson

Kosiarki Massey Ferguson DM
Szerokość robocza 1,6 - 2,8 m

Kosiarka MF DM to solidne i ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich gospodarstw rolnych, które nie oznacza kompromisu w dziedzinie jakości czy wykończenia. Idealnie dopasowane dla rolników z ciągnikami o niższej mocy lub z mniejszym areałem do skoszenia. Kosiarki cechuje szereg zalet, których na ogół oczekuje się od większych i droższych maszyn. Stworzona z myślą o każdych warunkach. Lekka kosiarka z doskonałą jakością cięcia.

 

Kosiarki Massey Ferguson TL-V
Szerokość robocza 2,6 - 3,6 m

Kosiarki MF DM TL-V to seria profesjonalnych maszyn o wysokiej wydajności. Cechuje je również kompaktowa pozycja transportowa dzięki systemowi pionowego składania. System TurboLift umożliwia bezstopniową kontrolę nacisku na podłoże. Zapewnia to możliwość dostosowania maszyny do warunków panujących na polu. System zabezpieczający SafetySwing zapobiega uszkodzeniom w razie uderzenia w przeszkodę. Powrót do pozycji roboczej odbywa się automatycznie z wykorzystaniem masy własnej kosiarki.

  • Szerokość robocza 2,6; 3,2; 3,6 m
  • 5-7 dysków

Przetrząsacze MF TD
Szerokość robocza 4,5 - 12,7 m

Przetrząsacze Massey Ferguson są proste w konfiguracji i pozwalają na szybkie i wydajne przetrząsanie dużych ilości materiału. Zsynchronizowane unoszenie zewnętrznych karuzel za pośrednictwem scentralizowanego siłownika hydraulicznego gwarantuje optymalną wydajność i eliminuje jednostronne obciążenie — nawet na zboczach. Niezawodne, funkcjonalne i ekonomiczne.

  • Szerokość robocza 4,5 – 12,7 m
  • Od 4 do 10 wirników
  • Zawieszane oraz półzawieszane

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj e-maile z powiadomieniami od poltechmaszyny.pl